منبع : اختصاصی Traxtorchi.ir - در روزی که گرمای نزدیک به پنجاه درجه و رطوبت دردسر ساز اهواز نفس را از بازیکنان تراکتورسازی گرفته بود، تراکتورسازان تنها با کسب یک امتیاز همچنان صدر نشین لیگ برتر با اختلاف 2 امتیاز نسبت به تیم دوم باقی ماندند. گلهای این دیدار را برای تراکتورسازان لوسیانو ادینیو و محسن دلیر به ثمر رساندند، مشروح بازی را می توانید در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید. ادامه مطلب | 7نظر نوشته شده | 09/18/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir- لیگ چهاردهم لیگی است که بنام لیگ هواداران تراکتورسازی نام خواهد گرفت. لیگی که در آینده خواهند گفت تراکتورسازی با ترکیب بازیکنان بومی و حمایت واقعی پرتعداد هوادارانش توانست جام قهرمانی را کسب کند. ادامه مطلب | 7نظر نوشته شده | 09/14/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت آناج - لیگ برتر فوتبال ایران امروز و فردا با انجام 8 دیدار وارد هفته هشتم می‌شود که طی آن تیم تراکتورسازی تبریز در دیداری خانگی به مصاف راه آهن تهران خواهد رفت.

این دیدار فردا از ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز و با قضاوت جمشید محمدی با کمک‌های بابک داوری، حمیدرضا رحیمی و پیام حیدری برگزار می‌شود. عبود سنگاشکن نیز به عنوان ناظر فدراسیون در این دیدار انتخاب شده است. ادامه مطلب | 5نظر نوشته شده | 09/12/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت ورزش سه - رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی از هواداران تیمش حمایت کرد انتقادات تندی از مسئولان نیروی انتظانی تبریز داشت.
طی دستگیری چند تن از هواداران قدیمی تراکتور که در سکوی معروف (اوز به اوز ) رو به روی جایگاه در بازی عصر جمعه مقابل نفت مسجد سلیمان انجام گرفت و در همان دقایق اولیه این اقدام مورد اعتراض تمامی هواداران قرار گرفت ولی هیچ یک از مسئولین باشگاه جوابگوی تماسهای پی در پی هواداران نبودند.تا اینکه کار از کار گذشت و همه خود را دلسوز هوادار نشان داده و با انتقاد از نیروی انتظامی از زیر مسولیت شانه خالی میکنند.
گفته میشود تنها شخصی که در باشگاه تراکتور به صورت رسمی فعالیت دارد و تا پاسی از شب پیگیر این قضیه بود آقای قاسمزاده یکی از پیشکسوتان باشگاه بود.
در این مورد شنیده ها حاکی از پیگیری کاپیتان تیم مهدی کیانی در دقایق اول دستگیری بود که از سوی سرپرست تیم از این کار منع شد !

بنابه شنیده ها از دوستان این عزیزان علت دستگیری این افراد و هواداران قدیمی مربوط به شعاری میباشد که لیدر رسمی باشگاه آنرا شروع کرده است و حتی مامورین امنیتی باشگاه برای احراز این ادعا از هواداران جایگاه اوز به اوز خواهان استشهاد محلی شدند ! در نهایت این سه نفر با تلاش دوستان خود که همان روز در استادیوم حضور داشتند به قید وثیقه آزاد شده منتظر احضار دوباره هستند .

در ادامه مطلب گفت و گوی خطیبی را در این مورد می توانید بخوانید که بعد از حضور دوستان این افراد در تمرین و گفتگو با وی صورت گرفته است .


ادامه مطلب | 20نظر نوشته شده | 08/31/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت ورزش سه - رسول خطیبی بعد از شکست مقابل پدیده تهدید به کناره گیری از تراکتور کرد و هواداران را به خشمگین شدن از مدیریت باشگاه تشویق کرد در ادامه مطلب مصاحبه وی را می توانید بخوانید !

رسول خطيبي در کنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي با تراکتور ادعا کرد که سهل انگاري مديريت باشگاه باعث شده که تيم مشکل داشته باشد.
خاو ادعا می‌ کند که تمام بازیکنان از مشکلات تیم خبر داشتند: خدا را شکر تمام بازیکنان و مردم تبریز از مشکلات خبر دارند و به خاطر من خبرها به بیرون درز نکرد. حالا همه چیز را می‌ گویم تا مدیران تیم به فکر مشکلات تیم باشند. اگر سردار کریمیان به من قول نمی‌ داد بعد از بازی با ملوان همه حرف هایم را می‌ زدم.
خطیبی با طعنه به کارنامه غیرورزشی نظمی گفت: آقای نظمی من بازیچه دست شما نیستم و مثل شما نیستم که در ورزش نبوده باشم. 25 سال در فوتبال زحمت کشیده ام و خوب این ورزش را می‌ شناسم. ادامه مطلب | 17نظر نوشته شده | 08/20/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 
برو به صفحه       >>