منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir - خالد شفیعی مدافع تراکتورسازی به علت 3 کارته بودن از حضور در دیدار اخیر تیمش محروم خواهد بود.

در این بین لوسیانو ادینیو نیز به علت عدم پرداخت جریمه مالی تا کنون جزو محرومین بازی روز جمعه محسوب می شود. ادامه مطلب | 3نظر نوشته شده | 11/20/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 samburan - اختصاصی traxtorchi.ir شاید با خود بپرسید که چرا این تیتر در راس مقاله های سایت بزرگ و قدیمی تیراختورچی دات آی آر قرار گرفته!

سالها قبل این دو تیم تهرانی که در اکثریت موارد بازیکن ساز نبوده اند در کمین بازیکنان شهرها و استانهای دیگر مینشستند تا با لغزشی بتوانند بازیکنان شاخص ان مناطق را به خدمت بگیرند.

آنها با این کار همیشه خواسته اند خود را در راس فوتبال کشور مطرح نمایند چنانچه امروزه هم با استفاده از این ترفندها به اصطلاح خود را قطب فوتبال کشور میدانند در حالی که اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان این تیمها آذربایجانیها . خوزستانیها و اصفهانیها بودند که بر همگان واضح است سهم بازیکنان شاخص آذربایجانی و تورک زبان از همه بیشتر بود. ادامه مطلب | 10نظر نوشته شده | 11/14/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 اختصاصی traxtorchi.ir - محمد ابراهیمی مهاجم تیم تراکتورسازی در نیم فصل دوم این تیم را ترک و به تیم دیگر آذربایجان ، گسترش فولاد خواهد پیوست.

ابراهیمی که در این فصل فرصت کمی برای حضور در میدان پیدا می کرد در نهایت تصمیم به ترک باشگاه و حضور در تیم دوم شهر تبریز را گرفت.

محمد ابراهیمی بازیکن محبوب هواداران که همیشه با ابتکار عمل خاصی هواداران حاظر در استادیوم را به وجد می آورد نکته درخشان شادی های ابراهیمی اجرای رقص آذربایجانی بود .ادامه مطلب | 11نظر نوشته شده | 11/12/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 samburan - اختصاصی traxtorchi.ir متاسفانه بعد از بازی تیراختور و استقلال در تبریز برخی از هواداران تهرانی در بعضی سایتهای هواداری این تیم تهرانی هواداران تیراختور را در بازی برگشت تهدید به فحش و ناسزا کرده اند!

این در حالیست برخی مسئولین کوته فکر این تیم نیز رسول خطیبی را خطاب قرار داده و جمله ی جوجه را آخر پاییز میشمارند به کار برده اند که در جواب ایشان باید گفت که جناب آقای ن جوجه های ما برای آخر پاییز منتظر سر شماری نمیمانند.

قابل ذکر است که گویا رسول خطیبی به حق ابراز خوشحالی کرده که توانسته استقلال را به رده پنجم بفرستد.

ادامه مطلب | 19نظر نوشته شده | 11/10/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 اختصاصی traxtorchi.ir- پس از کش و قوسهای فروان و اخبار کذب و واهی فردا هواداران تیراختور آذربایجان در مقابل دردانه پایتخت صف آرایی خواهد کرد فردا برای کوری چشم بدخواهان و دشمنان تیم محبوبمان با اتحاد و همدلی همیشگی قدرت و فرهنگ ناب آذربایجان را به پایتخت نشینان مافیایی نشان خواهیم داد. ادامه مطلب | 11نظر نوشته شده | 11/06/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 
برو به صفحه       >>