منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir- لیگ چهاردهم لیگی است که بنام لیگ هواداران تراکتورسازی نام خواهد گرفت. لیگی که در آینده خواهند گفت تراکتورسازی با ترکیب بازیکنان بومی و حمایت واقعی پرتعداد هوادارانش توانست جام قهرمانی را کسب کند. ادامه مطلب | 6نظر نوشته شده | 09/14/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت آناج - لیگ برتر فوتبال ایران امروز و فردا با انجام 8 دیدار وارد هفته هشتم می‌شود که طی آن تیم تراکتورسازی تبریز در دیداری خانگی به مصاف راه آهن تهران خواهد رفت.

این دیدار فردا از ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز و با قضاوت جمشید محمدی با کمک‌های بابک داوری، حمیدرضا رحیمی و پیام حیدری برگزار می‌شود. عبود سنگاشکن نیز به عنوان ناظر فدراسیون در این دیدار انتخاب شده است. ادامه مطلب | 5نظر نوشته شده | 09/12/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت ورزش سه - رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی از هواداران تیمش حمایت کرد انتقادات تندی از مسئولان نیروی انتظانی تبریز داشت.
طی دستگیری چند تن از هواداران قدیمی تراکتور که در سکوی معروف (اوز به اوز ) رو به روی جایگاه در بازی عصر جمعه مقابل نفت مسجد سلیمان انجام گرفت و در همان دقایق اولیه این اقدام مورد اعتراض تمامی هواداران قرار گرفت ولی هیچ یک از مسئولین باشگاه جوابگوی تماسهای پی در پی هواداران نبودند.تا اینکه کار از کار گذشت و همه خود را دلسوز هوادار نشان داده و با انتقاد از نیروی انتظامی از زیر مسولیت شانه خالی میکنند.
گفته میشود تنها شخصی که در باشگاه تراکتور به صورت رسمی فعالیت دارد و تا پاسی از شب پیگیر این قضیه بود آقای قاسمزاده یکی از پیشکسوتان باشگاه بود.
در این مورد شنیده ها حاکی از پیگیری کاپیتان تیم مهدی کیانی در دقایق اول دستگیری بود که از سوی سرپرست تیم از این کار منع شد !

بنابه شنیده ها از دوستان این عزیزان علت دستگیری این افراد و هواداران قدیمی مربوط به شعاری میباشد که لیدر رسمی باشگاه آنرا شروع کرده است و حتی مامورین امنیتی باشگاه برای احراز این ادعا از هواداران جایگاه اوز به اوز خواهان استشهاد محلی شدند ! در نهایت این سه نفر با تلاش دوستان خود که همان روز در استادیوم حضور داشتند به قید وثیقه آزاد شده منتظر احضار دوباره هستند .

در ادامه مطلب گفت و گوی خطیبی را در این مورد می توانید بخوانید که بعد از حضور دوستان این افراد در تمرین و گفتگو با وی صورت گرفته است .


ادامه مطلب | 19نظر نوشته شده | 08/31/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت ورزش سه - رسول خطیبی بعد از شکست مقابل پدیده تهدید به کناره گیری از تراکتور کرد و هواداران را به خشمگین شدن از مدیریت باشگاه تشویق کرد در ادامه مطلب مصاحبه وی را می توانید بخوانید !

رسول خطيبي در کنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي با تراکتور ادعا کرد که سهل انگاري مديريت باشگاه باعث شده که تيم مشکل داشته باشد.
خاو ادعا می‌ کند که تمام بازیکنان از مشکلات تیم خبر داشتند: خدا را شکر تمام بازیکنان و مردم تبریز از مشکلات خبر دارند و به خاطر من خبرها به بیرون درز نکرد. حالا همه چیز را می‌ گویم تا مدیران تیم به فکر مشکلات تیم باشند. اگر سردار کریمیان به من قول نمی‌ داد بعد از بازی با ملوان همه حرف هایم را می‌ زدم.
خطیبی با طعنه به کارنامه غیرورزشی نظمی گفت: آقای نظمی من بازیچه دست شما نیستم و مثل شما نیستم که در ورزش نبوده باشم. 25 سال در فوتبال زحمت کشیده ام و خوب این ورزش را می‌ شناسم. ادامه مطلب | 17نظر نوشته شده | 08/20/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 سيل پيام‌ها و تماس‌ها به سوي مهاجم برزيلي

کرماني‌ها ادينهو را فراموش نکرده‌اند!
لوسيانو ادينهو که اکنون حسابي نزد هواداران تراکتور محبوب شده و با آنها رابطه خوبي دارد هنوز هم از ياد طرفداران مس‌کرمان بيرون نرفته و اين را مي‌شود از تماس‌هايي که از جانب کرماني‌ها با او گرفته مي‌شود فهميد. البته در تماس‌ها و پيامک‌هاي ارسالي گاهي لحن خوشي ديده نمي‌شود و همين قضيه باعث شده مهاجم برزيلي يکي، دو روزي تلفن همراه خود را خاموش کند و در آرامش کامل به تمرين کردن بپردازد. به هر حال ادينهو همانطور که مورد توجه کرماني‌ها قرار گرفته بود در همين سه هفته برگزار شده در ليگ چهاردهم، محبوب تراکتوری ها شده است. محبوبيت هم گاهي دردسر مي‌سازد ديگر.


بيکاي: نيامده‌ام تبريز که گردش و تفريح کنم!
ديتمار بيکاي درباره وضعيتش در تراکتورسازي مي‌گويد: من يک ماه است که به تراکتورسازي پيوسته‌ام و در اين مدت به اين نتيجه رسيده‌ام که تراکتورسازي تيم بزرگي در ايران است. ما در ليگ شروع خوبي داشتيم و اينکه با هفت امتياز جزو دو تيم صدر جدول هستيم. اين پتانسيل را هم داريم که در پايان ليگ به عنوان قهرماني دست يابيم. مدافع آلبانيايي تيم تبريزي در خصوص نيمکت‌نشيني در تراکتور ادامه مي‌دهد: تراکتورسازي 22 بازيکن دارد که هر يک از آنها امکان حضور در ترکيب اصلي را دارند و من نيز که در سه رده ملي براي کشورم بازي کرده‌ام وبا سه بازي ملي و چهار عنوان قهرماني در ليگ آلبانيا، اينجا آمده‌ام تا بازي کنم نه اين که به گردش و تفريح بروم. او در مورد بازي با پديده اضافه مي‌کند: ما براي ديدار با پديده بايد مسافت طولاني را طي کنيم، بنابراين بايد به گونه‌اي مقابل اين تيم ظاهر شويم تا از اين سفر با دست پر برگرديم. پس مي‌رويم تا پديده را در خانه‌اش شکست داده و در بازي‌هاي آينده نيز به اين پيروزي‌ها ادامه دهيم. بيکاي در آخر مي‌گويد: من در تراکتورسازي مشکلي ندارم. رفتار بازيکنان با من خيلي خوب است و به من کمک مي‌کنند. از اين که به اين تيم آمده‌ام، خوشحالم. من براي بازي آماد‌ه‌ام و منتظرم تا مربي تيم به من بازي بدهد. | 5نظر نوشته شده | 08/19/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 
برو به صفحه       >>