مهمان گرامی خوش آمدید ! برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید .
مهمان گرامی خوش آمدید ! برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید .


ما را در گوگل محبوب کنید:{GOOGLEPLUSONE}
|
سایت گل- علی کریمی در شب شکست پرسپولیس در کرج، فرشته نجات تراکتورسازی بود و به فاصله چند روز دومین گلش در اصفهان را به ثمر رساند تا تراکتور را مثل پرسپولیس ۷امتیازی کند. با این حال شاید جدا از اینکه بعد از این بازی همه خبرنگاران بخواهند در مورد بازی موثر او و گل سه امتیازی‌اش پرسند موضوع مجادله او با دایی بود که می‌توانست دوربین‌ها را به طرفش بکشاند.
علی کریمی قبل از این و بعد از مصاحبه دایی که گفته بود کریمی ثبات ندارد، عصبانی شده و گفته بود می‌خواهد بعد از عید فطر مصاحبه کند و قابل پیش‌بینی بود که بعد از بازی با سپاهان جواب سرمربی پرسپولیس را بدهد. با این حال نکته جالب در صحبت‌های کریمی اینجاست که او به نوعی دایی را به دوئل فراخوانده و انگار پایانی بر این دعوا نمی‌توان متصور شد. کریمی در حالی این مصاحبه را انجام داده که ظاهرا حرف‌های رویانیان درباره حفظ آرامش برایش مهم نبوده. ضمن این‌که ظاهرا او اول نمی‌خواسته در مورد دایی حرف بزند اما بالاخره حرف‌هایش را زده است. مصاحبه کریمی بعد از بازی با سپاهان را می‌خوانید.آقای کریمی؛ تراکتورسازی به لطف درخشش شما سه امتیاز حساس دیگر به دست آورد.

لطف شماست، من این طور فکر نمی‌کنم. در بازی قبلی بچه‌های تراکتورسازی همه تلاش کردند که سه امتیاز را گرفتیم. البته بازی امروز بازی سنگین‌تری بود اما در این بازی از لحاظ کیفی ضعیف‌تر از بازی قبل بودم خدا را شکر در یک صحنه برای تیمم مفید شدم و نتیجه خوبی را رقم زدیم. بعد از گل با تلاش بازیکنان همه از نتیجه محافظت کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. سپاهان تیم خوبی است که مربی موفقی دارد و مدیریت و مربی خوبش باعث شده این تیم را بالا نگه دارد. سه امتیاز بسیار خوب بود و در آینده اثرش معلوم می‌شود.

شما در دقایق آخر تعویض شدید. آیا توان ۹۰دقیقه دویدن را ندارید؟

ما هم مثل بقیه تمرین می‌کنیم، نه بیشتر نه کمتر کار می‌کنیم مثل سایر بازیکنان تمریناتی که مربی در نظر می‌گیرد انجام می‌دهم. خدا را شکر در این دو هفته توانستیم ۶امتیاز را بگیریم و امیدوارم روند برد‌هایمان ادامه پیدا کند.

از نمایش خودتان در این مسابقه راضی بودید؟

نه از بازی امروزم راضی نبودم. شرایطم ایده‌آل نبود و خوشحالم که به پیروزی رسیدیم. دو تیم خوب شهرستانی که در کورس بودند امروز به مصاف یکدیگر رفتند. سپاهان خوب بود اما فوتبال بی‌رحم است. من برای بازیکنان سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم.

آیا تصمیم داور در مورد پنالتی برای شما درست بود؟

من در کار داوری دخالت نمی‌کنم، نظر داور بسیار مهم است که او تشخیص پنالتی داد.

علی دایی علیه شما صحبت کرده و گفته چرا شما در مورد پرسپولیس صحبت می‌کنید. چه جوابی دارید؟

تصمیم گرفتم در مورد پرسپولیس صحبت نکنم. من خودم را پرسپولیسی نمی‌دانم، در مقابل افرادی که در این تیم زحمت کشیدند، کسانی که ۱۵تا ۲۰سال در این تیم بازی کردند، پرسپولیسی واقعی هستند. من که ۵ - ۶سال بازی کردم در مقابل آن‌ها خودم را پرسپولیسی نمی‌دانم. این صحبت‌هایی که بیان می‌شود برای عوام‌فریبی است. اگر صحبتی کردم شخصی و شخصا در مورد علی دایی بوده و نه اسم پرسپولیس و هواداران این تیم. بهتر است مثل دو مرد با هم تسویه‌حساب کنیم. رو در رو با یکدیگر حساب و کتاب کنیم و این مسئله را به گردن هواداران نیاندازیم. بهتر است تمرکزمان را روی تیم خود بگذرایم من به عنوان بازیکن به تراکتورسازی و دایی به عنوان مربی به پرسپولیس فکر کند. به احترام هواداران پرسپولیس چیزی نمی‌گویم. مردم به من لطف داشتند. تمام تمرکزم را الان روی تراکتورسازی گذاشتم و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم.

دایی گفته شما ثبات ندارید و یک روز خداحافظی کرده و روز دیگر به فوتبال برگشته‌اید.

این را می‌گذارم به عهده برنامه نود که آن‌ها این مسئله را بررسی کنند. آن‌وقت معلوم می‌شودکه من بیشتر ثبات داشتم یا ایشان؟ در این زمینه مردم باید قضاوت کنند. من اگر خداحافظی کردم تصمیمم احساسی بود و فردای آن مشورت کردم و تصمیم دیگری گرفتم. فکر نمی‌کنم این موضوع به کسی ارتباط پیدا کند. به کسی مربوط نیست که او موضع‌گیری می‌کند. این‌ها بهانه است اگر حرف داریم چیز درست و حسابی بگوییم که مردم لذت ببرند. مگر کریم باقری از تیم ملی خداحافظی نکرد؟ دایی سرمربی تیم ملی شد مرا دعوت کرد که خداحافظی کردم و به تیم ملی نرفتم، آن‌ها رفتند کریم باقری را آوردند که خداحافظی کرده بود. اگر فردوسی‌پور عادل باشد این مصاحبه را نشان می‌دهد و در آرشیو نود موجود است. دایی در مصاحبه‌اش در نود گفت کریم باقری بازیکن خوبی است اما از لحاظ فنی و تاکتیکی به تاکتیکش نمی‌خورد. اما وقتی من علی کریمی نیامدم، او کریم باقری را برخلاف حرفش به تیم ملی دعوت کرد. در نود خیلی صحنه‌ها هست که نشان می‌دهد چه کسی ثبات ندارد.

شما خودتان را اسطوره پرسپولیسی‌ها می‌دانید؟

من یک بازیکن فوتبال هستم. اگر مصاحبه‌ای آوردید که بگویم اسطوره هستم به شما جایزه می‌دهم. بابت بازی فوتبال پول گرفتم و هیچ منت و ادعایی ندارم یک روز آمدم یک روز هم می‌روم اگر توانستید یک مصاحبه بگیرید که گفتم اسطوره هستم، هرچه بخواهید می‌دهم. انشاالله پرسپولیس با حمایت هوادارانش روزهای خوبی داشته باشند و آن‌قدر شجاعت داشته باشیم که مشکلات را به گردن دیگران نیاندازیم.
{TAGS}
{XSHARE}

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup

دیدار بازی آینده

ملوان
محل برگزاری: یادگار امام تبریز
ساعت: 15:30 | زمان: جمعه 10 بهمن